Adres: ul. Marszałkowska 62 lok.3, 00-545 Warszawa
Telefon: +48 513 998 334
menu
+48 513 998 334
O nas

Zdrowie pacjentów najwyższym dobrem!

Gabinetchirurgiczny.com zatrudnia lekarzy chirurgów tylko z wieloletnim doświadczeniem. Podchodzimy do pacjentów w sposób wyjątkowy, bo wiemy jak trudna jest walka z chorobą alkoholową.

Nie znajdą Państwo innego miejscu w Warszawie w którym tak profesjonalnie zostanie przeprowadzony zabieg implantacji wszywki alkoholowej.

Oprócz wszywania Esperalu świadczymy również inne usługi jak usuwanie znamion skórnych, różnego rodzaju brodawek i szereg innych usług związanych z drobną chirurgią. Esperal w Warszawie wszywamy od wielu lat z najwyższa starannością i sztuką lekarską. Dowodem na to jest stabilna pozycja na rynku oraz wiele pozytywnych opini pacjentów. Możemy zapewnić również pełną dyskrecję oraz anonimowość, a rodzina pacjenta jest u nas zawsze mile widziana.

Wiemy, że dla Państwa ważne jest potwierdzenie wykonania zabiegu, a my jako jedna klinika z nielicznych takie zaświadczenia wystawiamy. To tylko świadczy o naszym profesjonaliźmie i strategi skierowanej przede wszystkim na zadowolenie pacjenta.

Zapraszamy na bezbolesne wszycie Esperalu w Warszawie oraz inne zabiegi z dziedziny "drobnej chirurgi".

Z wyrazami szacunku gabinetchirurgiczny.com