Adres: ul. Marszałkowska 62 lok.3, 00-545 Warszawa
Telefon: +48 513 998 334
menu
+48 513 998 334
 • Wszywka alkoholowa Żyrardów

  Bezpieczeństwo, zaświadczenie

  550 zł +48 513 998 334 Dowiedz się więcej
  Zmień swoje życie już dziś!
 • Oryginalny Esperal Wołomin

  Bezpieczeństwo, zaświadczenie

  550 zł +48 513 998 334 Dowiedz się więcej
  Zmień swoje życie już dziś!
 • Wszywka alkoholowa Esperal Żyrardów - Wołomin - Ząbki - Mława

  Esperal Żyrardów – czemu jest pomocny w leczeniu alkoholizmu?

  Esperal Mława pozwala nam na skuteczne leczenie alkoholizmu, pod warunkiem że dodatkowo będziemy uczęszczali na terapię. Często jest on demonizowany, choć wielu psychologów twierdzi, że to jeden z lepszych sposobów na leczenie alkoholizmu. Wszywka alkoholohowa Żyrardów sprawia, że niechętnie sięgamy po alkohol.

  Na czym polega działanie Esperalu?

  Esperal Ząbki jest lekiem, który uniemożliwia rozkładanie się alkoholu w organizmie. W niezaburzonym procesie metabolizowaniem alkoholu zajmuje się wątroba. To ona usuwa toksyny z organizmu, w tym również alkohol. Dzięki jej pracy alkohol zmienia się w niegroźny dla nas kwas i jest wydalany wraz z moczem. Ten proces nie pozostaje jednak bez śladu w organizmie, ponieważ wraz z przemienionym alkoholem również pozbywamy się witamin i minerałów. Niestety prowadzi to do tzw. zatrucia alkoholowego, które pojawia się kiedy mamy zbyt wiele toksyn oraz zbyt mało ważnych dla nas składników mineralnych. Tym samym odczuwamy skutki zatrucia alkoholowego. Są nimi: ból głowy, drżenie mięśni, czy nudności.

  Wszywka alkoholowa Ząbki pozwala na zatrzymanie metabolizowania się alkoholu, co w efekcie daje znacznie spotęgowane odczucia związane z tzw. kacem. Już po niewielkiej ilości alkoholu można odczuć wszystkie te objawy, w tym również:

  • nudności oraz wymioty
  • dezorientację
  • problemy z mówieniem
  • problemy z koncentracją
  • panikę
  • kołatanie serca

  Wszystkie te nieprzyjemne objawy są znacznie bardziej odczuwalne w momencie, kiedy połączymy wysokoprocentowy trunek z wszywką alkoholową. Odczuwamy je już po 10 minutach od wypicia alkoholu lub spożycia go w dowolnej postaci. Może być to lek, a także czekolada z alkoholowym nadzieniem, czy nawet duża ilość perfum na bazie alkoholu.

  Jak widać samo spożycie alkoholu nie jest jednoznaczne z tym, że odczujemy na sobie skutki zatrucia alkoholowego.

  Wszywka alkoholowa Ząbki jest więc skutecznym sposobem na leczenie alkoholizmu. Wielu specjalistów zaleca go jako część tzw. terapii awersyjnej. Dzięki terapii awersyjnej mamy pewność, że osoba uzależniona będzie mniej chętnie sięgała po napoje wyskokowe.

  Jak wszywany jest Esperal?

  Wszywka alkoholowa wszywana jest podczas jednego zabiegu, który wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. Aby zabieg przebiegł pomyślnie i nie stanowił dla osoby uzależnionej zagrożenia życia czy zdrowia, przed jego wykonaniem lekarz przeprowadza szczegółowy wywiad, na podstawie którego stwierdza, czy istnieją przeciwwskazania do wykonania zabiegu. W przypadku przeciwwskazań pacjent nie ma wszywanego Esperalu.
  Przeciwwskazaniami są:

  • przyjmowanie leków z alkoholem
  • problemy z ciśnieniem oraz układem krwionośnym
  • cukrzyca
  • leczenie się na depresję lub schizofrenię
  • stan nietrzeźwości w dniu zabiegu

  Po dokładnym wywiadzie lekarz decyduje, czy zabieg może zostać przeprowadzony. Wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, które podawane jest w formie zastrzyku. Później lekarz chirurg nacina skórę i w powstałej „kieszonce” umieszcza lek, zaszywając następnie ranę. Po zabiegu pacjent otrzymuje listę leków, które zawierają w sobie alkohol oraz wytyczne co do dbałości o ranę i jej okolicę. Pacjent może wrócić szybko do swoich obowiązków. Lek działa od razu po wszyciu. Gdy tylko w organizmie pojawi się choć niewielka dawka alkoholu, po 10 minutach na pewno odczujemy skutki uboczne jego działania. Jeśli przestrzegamy zaleceń lek Esperal Ząbki nie da nam żadnych negatywnych skutków. Należy jednak unikać spożywania alkoholu w jakiejkolwiek formie.

  Czy to już choroba alkoholowa i jak sobie pomóc?

  Spożywanie alkoholu w umiarkowanych ilościach kilka razy do roku nie jest zagrożeniem dla życia i zdrowia człowieka. Niestety, zbyt częste spożywanie etanolu, może doprowadzić do sytuacji, w której osoba uzależni się od niego i wpadnie w chorobę nazywaną alkoholizmem. Jak rozpoznać czy spożywanie alkoholu przez daną osobę to powód do zmartwień i podejrzenie, że cierpi ona na alkoholizm?

  Przede wszystkim wyróżnić można kilka symptomów, które wzbudzić powinny niepokój w samym spożywającym alkohol, ale również w jego najbliższym otoczeniu. Poniżej objawy, które powinny skłonić do poszukania profesjonalnej pomocy medycznej:

  • coraz częstsze spożywanie alkoholu, również bez wyraźnej „okazji”;
  • zwiększona tolerancja na alkohol, a więc spożycie większej ilości, by wprowadzić się w stan upojenia alkoholowego;
  • ukrywanie swojego picia, spożywanie alkoholu w samotności;
  • utrata zainteresowania innymi aspektami swojego życia, porzucenie dotychczasowych hobby;
  • zaniedbywanie obowiązków w domu czy w pracy;
  • zerwanie kontaktów ze znajomymi, pogorszenie się kontaktów z rodziną;
  • podupadnięcie na zdrowiu, poszarzała cera, nagła i znacząca utrata wagi.

  Na szczęście niezależnie od poziomu uzależnienia alkoholowego, można skutecznie leczyć je kompleksową terapią odwykową. Wśród jednej z metod leczenia wyróżnić można Esperal Wołomin.

  Kto może poddać się zabiegowi?

  Wszywka alkoholowa Wołomin przeznaczona jest dla wszystkich osób uzależnionych, które chcą podjąć się leczenia odwykowego. Jeżeli lekarz w trakcie wizyty kontrolnej nie wykryje żadnego przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu, a pacjent wyrazi dobrowolną i świadomą zgodę na wszycie wszywki, można zabieg przeprowadzić.

  Wszywkę wprowadza się do organizmu uzależnionego najczęściej na początku leczenia, można jednak skorzystać z tej opcji pomocy na każdym etapie leczenia alkoholowego. Istnieje również możliwość powtórzenia zabiegu, jeżeli pacjent stwierdzi, że ułatwi mu to leczenie, a lekarz wyrazi na takie działanie zgodę.

  Motywacja do leczenia alkoholizmu

  Warto wiedzieć, że najważniejszym krokiem w leczeniu alkoholowym jest przyznanie się do tego, że ma cię problem oraz rozpoczęcie poszukiwania pomocy. Bez odpowiedniej motywacji nawet najlepsi specjaliści z renomowanych ośrodków nie będą w stanie wyleczyć alkoholika ze swojej choroby.

  Wszywka alkoholowa Wołomin w połączeniu z odpowiednią motywacją, będzie doskonałym dodatkowym wsparciem w leczeniu uzależnienia. Osoba uzależniona może nie mieć w sobie dostatecznie dużo samozaparcia oraz samokontroli, by samodzielnie pozostać w trzeźwości, jednak Esperal Wołomin będzie czuwał nad jego abstynencją i pomoże mu przejść przez najtrudniejsze momenty leczenia alkoholowego.

  Jak zachowywać się po zabiegu implantacji Esperalu?

  Zaraz po umieszczeniu w ciele pacjenta tabletek z substancją czynną, wszywka alkoholowa Wołomin rozpoczyna swoje działanie i działa nieprzerwanie przez okres od 8 do aż 12 miesięcy. W tym czasie obowiązuje bezwzględna abstynencja, a złamanie tej zasady wiąże się z nieprzyjemnymi konsekwencjami. Już kwadrans po spożyciu alkoholu w trakcie terapii awersyjnej, osoba uzależniona zaczyna odczuwać silne bóle głowy, bóle brzucha i nudności, kołacze jej serce, skacze ciśnienie tętnicze. Alkoholik nadmiernie się poci, występuje zaczerwienienie twarzy oraz szyi, odczuwa on również lęk i niepokój. Spada jego nastrój oraz kondycja, a wszystkie wymienione objawy utrzymują się do kilku godzin!

  Dlatego tak ważne jest, by wystrzegać się alkoholu nie tylko w czystej postaci, ale również tego zawartego w syropach, płynach do płukania ust, a nawet w perfumach czy płynach odkażających.

  Dlaczego warto zdecydować się na leczenie Esperalem w naszym gabinecie?

  • Zabieg przeprowadzają doświadczeni lekarze specjaliści z odpowiednim wykształceniem i umiejętnościami.
  • Wszycie wszywki przebiega w sterylnym i nowocześnie wyposażonym gabinecie i trwa około 30 minut.
  • Podawane jest znieczulenie miejscowe, dzięki czemu pacjent nie czuje bólu w trakcie trwania zabiegu.
  • Nie wymaga się pozostania na obserwację, pacjent może jeszcze tego samego dnia powrócić do domu.
  • Indywidualne podejście do każdego pacjenta, przyjazna atmosfera oraz personel medyczny wykazujący się bardzo dużą empatią i zrozumieniem problemu.
  • Po zakończonym zabiegu udzielane są pacjentowi szczegółowe informacje na temat dbania o ranę oraz na temat tego, jak należy zachować się, by uniknąć ewentualnych nieprzyjemności ze strony substancji czynnej Disulfiram.

  Kompleksowa terapia leczenia alkoholizmu

  Warto mieć świadomość, że samo wszycie wszywki alkoholowej Ząbki nie wyleczy z choroby alkoholowej. Tylko podjęcie kompleksowego leczenia alkoholowego daje gwarancję powodzenia oraz powrotu do zdrowia. Alkoholizm to choroba ciała oraz umysłu, dlatego poza metodami farmakologicznymi, należy przejść również leczenie psychoterapeutyczne.

  Możliwe powikłania po wszyciu Esperalu

  Zabieg wszycia wszywki alkoholowej to procedura nieskomplikowana i bezpieczna, która nie niesie ze sobą powikłań, jeśli przeprowadzona jest przez profesjonalistę. Jedyne powikłania to te, które niesie ze sobą spożycie alkoholu, a więc powikłania nijako „na życzenie” osoby uzależnionej. Skutki uboczne po spożyciu alkoholu przypominają zatrucie alkoholem i będą pojawiać się za każdym razem po napiciu się alkoholu.

  Opinie